Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Grabowno Małe

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Grabowno Małe

Grabowno Małe,dolnośląskie

609 000 zł115 m² 5 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą, szeroką działką oraz wydzieloną częścią budowlano-rolną o powierzchni 2800m2. Nieruchomość po remoncie min. nowa instalacja elektryczna (przygotowana pod pompę.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Pokoju

Trzebnica(Grabowno Małe + 24 km)

680 000 zł72,71 m² 9 352,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Prezentujemy Państwu prawdziwą perełkę trzebnickich nieruchomości! Mieszkanie po generalnym remoncie, odnowione ze starannością i wkładem ogromu pracy- wszystko po to by zachować wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór(Grabowno Małe + 24 km)

6 999 999 zł20 505 m² 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Centrum,Oleśnica(Grabowno Małe + 18 km)

18,95 zł/m²475 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

* oferta tylko w naszym biurze * Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Oleśnicy, na ul. 3-go Maja 18 o powierzchni 475 m2. Doskonale nadaje się zarówno na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Rataje,Oleśnica(Grabowno Małe + 18 km)

497 900 zł60,43 m² 8 239,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Oferujemy mieszkania o powierzchni od 60.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Oleśnica

Stare Miasto,Oleśnica(Grabowno Małe + 18 km)

240 000 zł2 700 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronna i gotowa do rozpoczęcia inwestycji działka budowlana o powierzchni 2700 m (27 arów), z zabytkową stodołą,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jaźwiny

Jaźwiny(Grabowno Małe + 18 km)

138 230 zł1 202 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica: miejscowość Jaźwiny, gmina Trzebnica, spokojna miejsce otoczone lasami, 9 km za Trzebnicą gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowa, bliskość terenów rekreacyjnych, stawów Milickich,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Działkowa

Krośnice(Grabowno Małe + 12 km)

579 999 zł77,01 m² 7 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice(Grabowno Małe + 22 km)

260 000 zł1 262 m² 206,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1262 m w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji Szytkowice ul. Szczęśliwa. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1262 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Masłów

Masłów(Grabowno Małe + 20 km)

348 000 zł1 517 m² 229,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: przedstawiam Państwu piękną, widokową działkę o pow. 1517 m położoną w Masłowie na ul. Spacerowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Bzowa

Łozina(Grabowno Małe + 22 km)

1 090 000 zł137,14 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Na sprzedaż nowoczesne bliźniaki z bardzo dobrym dojazdem do centrum Wrocławia (około 30 minut - S8) Nieruchomość posiada bardzo dużą działkę - aż 460 m2. W cenie zawarta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Małe

Grabowno Małe,dolnośląskie

1 000 000 zł243 500 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam grunt niezabudowany o powierzchni łącznej 24,35 ha położony w miejscowości Grabowno Małe, w gminie Twardogóra - 50 km od centrum Wrocławia. Nieruchomość stanowią: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabowno Małe

Grabowno Małe,dolnośląskie

1 000 000 zł243 500 m² 4,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia